Loading...

O NÁS

Vydavatelství Luxury Guide, s. r. o., bylo založeno v roce 2001 a zaměřuje se na segment luxusního lifestylu. Jeho nejznámějším titulem je magazín LUXURY, který vychází čtyřikrát do roka a je ve své kategorii jedním z nejsilnějších titulů na českém trhu. Do portfolia inzerentů Luxury Guide, s. r. o., patří značky jako Prada, Fendi, Dior, Tiffany & Co., Rolex či Omega a řada dalších.

Před pěti lety přibyl do rodiny titulů trojjazyčný čtvrtletník LUXURY Exclusively for Czech Airlines, jenž je distribuován v business třídě na palubách letů ČSA a ve VIP saloncích na letišti Václava Havla v Praze. Druhý rok nabízí naše vydavatelství speciální čínský titul Fashion Prague, i ten vychází čtyřikrát ročně. Velmi oblíbené jsou také MAPY orientované na turisty, distribuované v letadlech ČSA a čtyřhvězdičkových či pětihvězdičkových hotelech.

Naše vydavatelství přináší svým čtenářům i inzerentům také specificky zaměřené tituly, jako jsou LUXURY Men, LUXURY Hodinky & šperky, LUXURY Travel, LUXURY Design, LUXURY Art či LUXURY Business, v zimě 2017 jsme vydali první B2B časopis Medic Beauty, jenž je určen lékařům a lidem z oboru estetické medicíny.